شرایط و ضوابط

آسودگی خاطر و رضایت مندی کاربران همواره از اولویت های آدان بابا بوده است و تیم ما در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. به همین منظور مواردی در چهارچوب خدمات پس از فروش در جهت جلب اعتماد و رضایت کاربران آدان بابا در نظر گرفته شده است.

شرایط و خدمات فروش:

·         از نظر حقوقی، معاملات پایگاه های اینترنتی، وب سایت فروشگاهی آدان بابا یا نماینده رسمی این شرکت به عنوان فروشنده و کاربران اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

·         فروش و ارسال کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در پایگاه آدان بابا درج نموده است. سایت آدان بابا به هنگام تأیید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

·         شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در توضیحات آن محصول ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات بدان معناست که آدان بابا خدمات پس از فروش برای آن کالا ندارد.

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا:

·         به دلیل گستردگی گروه های محصولات ارائه شده در وب سایت آدان بابا و رعایت حقوق مشتریان در خریدهای اینترنتی همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به مشتریان تحویل داده شوند، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا بوده و تا 7 روز پس از تحویل سفارش امکان مرجوع کردن کالا با شرایط مذکور در بخش رویه بازگشت کالا وجود دارد.

شرایط تحویل ارجاع و تعویض کالا:

·         هر گونه نقص و یا عیب فنی باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا به مرکز ارتباط مشتریان پایگاه آدان بابا اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی از طرف بخش گارانتی آدان بابا تعمیر و یا جایگزین گردد.

·         در صورت گذشت بیش از 48 ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.

·         برای اطلاع بیشتر از شرایط بازگشت کالا به قسمت رویه بازگشت کالا مراجعه کنید.